Onlarca yıllık endüstri deneyimimizle birlikte son teknoloji nakış ekipmanlarını kullanarak, markanızı özgün bir şekilde temsil eden yüksek kaliteli işlemeli tişörtler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Her çalışma ortamında çalışma koşulları ön planda olarak kullanılan iş kıyafetleri bulunmaktadır. Çalışma alanlarında kullanılan iş elbiseleri firmanın kurumsal kimliğini yansıtmak zorundadır. Personelinizi sahada tanınır olması için kıyafetlere uygulanan marka sizi daha tanınır hale getirir.

 

Transfer Baskı

Transfer baskı sıcak ve kuru baskı olarakta bilinen bir baskı tekniğidir. Özel kâğıt üzerine uygulanan boyanın diğer basılacak materyaller üstüne ısı ve basınç ile basılması, geçirilmesi yöntemidir.

 

Serigrafi Baskı

Serigrafi, bir seri baskı yapma şeklidir. Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih  edilir. Bu işi yapan ustanın el becerisi çok önemlidir.

Folyo Flex Baskı

Flex ve Flock tüm plotterlar ile kesilebilen ve ısısal presler ile tekstil üzerine transfer edilebilen özel tekstil folyolarıdır. Dijital Baskı sektöründe kullanılan folyo baskı tekniği genel olarak arkası yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı yapılması şeklinde uygulanır.

Dijital Baskı

Son yıllarda tercih edilen dijital baskı kumaşları bilgisayar üzerinde ayarlanan ve istenilen her deseni aynı şekilde düz bir kumaşa aktarabildiğimiz bir kumaştır.