Hakkımızda

Bereket Group Personel Kıyafetleri̇ Promosyon Tekstil İthalat İhracat SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ailesi olarak, 2016 yılında bünyemize katmış olduğumuz personelim iş elbiseleri ve personel kıyafetleri̇ markamız ile siz değerli̇ müşterilerimize, sektördeki̇ 10. yılımızın kazandırmış olduğu bilgi birikimi ve sağa tecrübesini, firmanıza özel tasarımları ile kurumsal yüzünüzün bir yansıması olan personel giyiminin, birbiri ile paralel bir uzantı içinde olan tekstil promosyon ve markanızın diş sağa da aktif reklam sürekliliğini sağlayan gerek stok ürünlerimiz gerek siz değerli̇ müşterilerimiz ile ortak kararlar sonucu oluşturmuş olduğumuz tasarım ürünlerimiz ile kalıcı dostluklara imza atmayı hedef edindik.

Dinamik ve genç kadro yapısıyla, bilinen hizmet tabularını yıkan bir anlayış ile kusursuzluğu garanti̇ eden değil oluşan her hatanın arkasında duran, hizmeti gerek ülke sınırları içinde gerek uluslararası sağa da sorumluluk bilinci içinde siz değerli̇ müşterilerimiz ile buluşturan bir ticari bilinç ile kalıcı yarınlara taşımak sözünü kendimize ilke edindik.

Ticari aktivasyonumuzu sloganlar üzerine değil, çalışmalarımızın ve projelerimizin sürekliliği üzerine siz değerli̇ dostlarımızdan aldığımız motivasyon ve enerji ile güçlendirdik.